Apie mus

Apie mus

Ne vien tik baudos mus priverčia vengti telefoninio pokalbio prie vairo. Kalbėti vairuojant yra nesaugu, nesolidu ir paprasčiausiai - nepatogu.

 

Laisvų rankų įranga buvo sukurta visų pirma atsižvelgiant į patogumą prie vairo. Vėliau tai tapo kone vieninteliu būdu tvarkyti reikalus kažkur važiuojant. Kalbėtis telefonu neišvengiamai reikia. Važiuoti taip pat. Siūlome Jums patį kokybiškiausią būdą, leidžianti suderinti vieną su kitu.

 

 

Handsfree srityje dirbame nuo 2003 metų - tada tapome Vokietijos kompanijos Funkwerk Dabendrof atstovais Lietuvoje. Mobilių telefonų ir jų priedų rinka keitėsi, atsirado naujos ryšio perdavimo technologijos, nauji žaidėjai rinkoje, nauji prekių ženklai, todėl stengėmės neapsiriboti vieno gamintojo produkcija - radome naujus partnerius, atsižvelgdami į būtiną sąlygą dirbti tik su aukščiausios kokybės gaminiais ir žymiausiomis pasaulio kompanijomis.

 

 

Prekyba sparčiai keliasi į virtualią erdvę. Nenorėdami atsilikti nuo pažangos ir tikėdami elektroninės prekybos ateitimi, sukūrėme šią svetainę. Tikimės, kad tai leis Jums patogiau ir paprasčiau įsigyti norimą prekę. Taip, kaip ir seniau, esame orientuoti į didmeninę prekybą, džiaugiamės turėdami instaliuotojų ir prekybininkų tinklą, dirbame jiems, suteikdami pelningas sąlygas ir techninę pagalbą. Jei esate Handsfree diegimo profesionalas, susisiekite su mumis žemiau nurodytais kontaktais - tikimės būti Jums naudingais partneriais.

 

 

UAB Redlainas

Kaunas, Kleboniškio 18, LT44104, Lietuva

Tel. 8 37 268896

www.redlainas.lt info@redlainas.lt

 

 

 

handsfree.lt © 2019