Bluetooth įranga šalmui

Bluetooth įranga šalmui

Bluetooth įranga šalmui
Bluetooth įranga šalmui Bluetooth įranga šalmui Bluetooth įranga šalmui Bluetooth įranga šalmui Bluetooth įranga šalmui Bluetooth įranga šalmui Bluetooth įranga šalmui Bluetooth įranga šalmui
Gamintojas: RDLINE
Modelis: RDL-H1
Lojalumo taškai: 0
7 d.d.
Kaina: 380.00€
Be PVM: 314.05€
Kiekis:  Į krepšelį
      

 

Jauskitės laisvai slidinėdami, vairuodami motociklą ar važiuodami dviračiu

Ar pamenate kaip erzina suskambėjęs telefonas tuo metu, kai leidžiatės slidėmis nuo kalno arba skriejate motociklu? Pamirškite šiuos nepatogumus - speciali laisvų rankų įranga leis jums atsakyti ne tik nesustojus, bet net nenusiėmus pirštinių. Specialaus lengvai pasiekiamo valdiklio pagalba Jūs galėsite atsiliepti arba atmesti pokalbį, padidinti pokalbio garsą, o jei nustatysite telefone automatinio atsiliepimo funkciją, galėsite iš karto kalbėtis su pašnekovu nieko nedarydami. 

Kaip tai veikia?

Tvirtas, drėgmei atsparus valdiklis montuojamas naudojant universalų laikiklį šalmo išorėje ir sujungiamas Bluetooth belaidžiu ryšiu su Jūsų telefonu. Šalmo viduje specialiais nuimamais Velcro lipdukais priklijuojamos plonos ausinės ir mikrofonas ant lankstaus laikiklio. Bluetooth ryšys leidžia turėti sąsają per atstumą, todėl telefonas tuo metu gali būti giliai kišenėje - pagrindines Jums reikiamas funkcijas galėsite valdyti mygtukais ant šalmo. Nėra jokių nepatogių laidų, šalmo viduje sumontuotos ausinės yra praktiškai nejaučiamos.

Klausykitės muzikos

Mėgstate slidinėti ar važiuoti dviračiu su ausinėmis? Jų tiesiog nebereikia - klausykitės muzikos tiesiai iš savo telefono muzikos grotuvo per Bluetooth. Paleiskite muzikinį kūrinį savo telefone ir mes esame įsitikinę, kad garso kokybė Jus nustebins. A2DP technologija užtikrina kokybišką ir švarų garsą, o naudinga AVRCP funkcija leidžia sustabdyti muziką, kai ima skambėti Jūsų telefonas ir jį pratęsti lygiai toje pačioje vietoje, baigus pokalbį. Jūs galite rinktis garsumą bei keisti muzikinius kūrinius išorinio valdiklio pagalba. 

Navigaciniai pranešimai

Turite kelio navigatorių savo telefone ir nesugalvojate kaip juo naudotis vairuojant motociklą? Mes turime išeitį - klausykitės navigacinių pranešimų per ausines tuo metu, kai telefonas saugiai guli kišenėje arba laikiklyje. Praktiškai visi mobilieji telefonai, kuriuose galima instaliuojamoji kelio navigacijos sistema ir dauguma nešiojamų navigatorių turi Bluetooh funkciją. Tiesiog sujunkite savo telefoną su šalmo laisvų lankų įranga per Bluetooth, paleiskite navigatorių ir Jūs nustebsite kaip tai paprasta.

Tarpusavio ryšys

Keliaujate motociklu dviese? Visai nebūtina naudotis mobiliuoju ryšiu. Jūs galite nemokamai kalbėtis radijo bangomis. Kiekvienas RDL laisvų rankų įrangos valdiklis gali būti poruojamas su viem to paties modelio valdikliais tarpusavio radijo ryšiui iki 200m atstumu. Tiesiog važiuokite ir kalbėkitės. Įeinantis telefono skambutis laikinai nutrauks radijo ryšį ir pratęs toliau kai telefoninis pokalbis bus baigtas.

Specifikacija

 • Telefono valdymas - skambučio priėmimas, atmetimas, automatinis paskutinio numerio rinkimas
 • Telefono valdymas balsu (funkciją palaikantiems telefonams)
 • Plokščios priklijuojamos neodimio ausinės 
 • DSP procesorius triukšmo panaikinimui
 • A2DP Bluetooth technologija Stereo garso perdavimui per Bluetooth
 • AVRCP kūrinio pauzės ir pratęsimo technologija
 • Radijo ryšys tarp 3  įrenginių iki 200m atstumu.
 • GPS kelio navigatoriaus pranešimai per ausines
 • Budėjimo trukmė (valdiklis įjungtas) - iki 120val.
 • Pokalbio trukmė Bluetooth režimu - iki 5val.
 • Pokalbio trukmė radijo ryšiu (Intercom režimu) - iki 3val.
 • Krovimo trukmė - 3 val.
 • Galima krauti iš 220V tinklo arba kompiuterio USB lizdo
 • Pakuotę sudaro: Bluetooth valdiklis, tvirtinimo laikiklis su tvirtinimo detalėmis, ausinės, mikrofonas su lanksčiu laikikliu, ausinių tvirtinimo Velcro lipdukai, USB kabelis, 220V kroviklis, instrukcija.

 

 

 

" "
handsfree.lt © 2019